WEB-MASAÜSTÜ-MOBİL YAZILIM GELİŞTİRME

Web-Masaüstü-Mobil Yazılım Geliştirme


Yncsoft Yazılım & Arge Mühendisliği; şirketlere özel olarak hazırladığı web tabanlı, masaüstü veya mobil uygulamalar ile şirket; tedarikçileri, müşterileri ve iş ortakları ile iletişim koordinasyonunu ve veri paylaşımını sağlamaktadır. Yncsoft, firmalara özel geliştirdiği web-masaüstü-mobil yazılım projelerini kısaca Bilişim Teknolojisi (BT) Projeleri olarak tanımlamaktadır.

Yncsoft; proje analiz, tasarım, geliştirme ve uygulama süreçlerini en etkin biçimde izleyerek BT(Bilişim Teknolojileri) projesini ihtiyaçlarınıza profesyonel bir şekilde çözüm sunmaktadır.

Yncsoft, her ölçekteki BT projelerine özverili ve yüksek tempolu bir yaklaşımla projeyi başarıya ulaştırmaktadır. Bu çözüm tamamen şirketinize özel bir çözüm olacaktır veya hazır olan kullanışlı bir çözüm şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda size uygun şekilde uyarlanacaktır. 

Yncsoft, üstün proje deneyimleri ile zamanında, bütçeye uygun ve beklenilen fonksiyonaliteye sahip projeleri sonlandırmayı amaçlamaktadır.Bilişim Teknolojisi Projelerinin Sağladığı Avantajlar Başlıca Şunlardır;

  • Kurumunuzun ihtiyaç ve isteklerine göre oluşturulabilmesi,
  • En yeni ve ihtiyacınıza en uygun olabilecek teknolojinin kullanılması,
  • Her zaman geliştirilmeye hazır olması.Neden Bilişim Teknolojisi Projesi?

Her firmanın kendine özgü işleyişi ve ihtiyaçları vardır. Bu işleyiş ve ihtiyaç firmaların alışkanlıklarından ve hedeflerinden dolayı hepsinde farklılık gösterir. Başarıya kesin olarak ulaşmak için firmanın hedeflerine en uygun yöntemi bulmak gerekir. Bu nedenle işleyişi kolaylaştırmak ve standart hale getirmek için yazılıma gereksinim vardır. Standart üretilmiş yazılımlar firmanın işleyişine ve ihtiyaçlarına yeterli olmayabilir. Öyleyse, firmalara fayda sağlayacak, hedeflerini isteklerini karşılayacak kendine özgü özel yazılımlara sahip olması gerekir.